Contact

Print

Neem contact met ons op

Heeft u een vraag, een opmerking of wilt u meer weten over de mogelijkheden van onze beveiligingsoplossingen en/of marktspecifieke oplossingen?

Neem contact op met het kantoor bij u in de buurt, via het contactformulier of neem contact op met de desbetreffende afdeling.


Kantoren:

 


 

Apeldoorn

Watermanstraat 3, 7324 AJ Apeldoorn
Postbus 4306, 7320 AH Apeldoorn

E: info@chubbfs.nl
T: 088 - 112 44 00


Badhoevedorp

Schipholweg 343, 1171 PL Badhoevedorp
Postbus 120, 1170 AC Badhoevedorp

E: ​info@chubbfs.nl
T: 088 - 112 43 00

Barendrecht

Achterzeedijk 57, Unit 57, 2992 SB Barendrecht

Postbus 355, 2990 AJ Barendrecht

E: info@chubbfs.nl
T: 088 - 112 47 00

Breda

Minervum 7101, 4817 ZN Breda
Postbus 3818, 4800 DV Breda

E: info@chubbfs.nl
T: 088 - 112 47 00

Eindhoven

Dillenburgstraat 31, 5652 AM Eindhoven
Postbus 8760, 5605 LT Eindhoven

E: info@chubbfs.nl
T: 088 - 112 45 00

Groningen

Wasaweg 1, 9723 JD Groningen

E: info@chubbfs.nl
T: 088 - 112 46 00

 

Hengelo

Goudstraat 7, 7554 NG Hengelo
Postbus 4306, 7320 AH Apeldoorn

E: info@chubbfs.nl
T: 088 - 112 44 00


Sittard

Handelsstraat 15, 6135 KK Sittard
Postbus 5146, 6130 PC Sittard

E: info@chubbfs.nl
T: 088 - 112 48 00

Utrecht (Hoofdkantoor)

Papendorpseweg 83, 3528 BJ Utrecht
Postbus 2896, 3500 GW Utrecht

E: info@chubbfs.nl
T: 088 - 112 40 00
Download: Routebeschrijving (PDF)

 




Afdelingen:

 

Chubb Training & Consultancy

 

Papendorpseweg 83, 3528 BJ Utrecht

Postbus 2896, 3500 GW Utrecht

E: training@chubbfs.nl

T: 088 - 112 41 08


 

National Accounts Sales

Papendorpseweg 83, 3528 BJ Utrecht

Postbus 2896, 3500 GW Utrecht

E: accountdesk@chubbfs.nl

T: 088 - 112 41 10


Product Sales

Papendorpseweg 83, 3528 BJ Utrecht

Postbus 2896, 3500 GW Utrecht

E: sales@chubbfs.nl

T: 088 - 112 41 09

 


Marketing

Papendorpseweg 83, 3528 BJ Utrecht

Postbus 2896, 3500 GW Utrecht

E: marketing@chubbfs.nl

T: 088 - 112 40 00

Marine & Offshore

Papendorpseweg 83, 3528 BJ Utrecht

Postbus 2896, 3500 GW Utrecht

E: marine@chubbfs.nl

T: 088 - 112 42 00

 


Human Resources

Papendorpseweg 83, 3528 BJ Utrecht

Postbus 2896, 3500 GW Utrecht

E: hrbackoffice@chubbfs.nl

T: 088 - 112 40 20

 


Inkoop

Papendorpseweg 83, 3528 BJ Utrecht

Postbus 2896, 3500 GW Utrecht

E: inkoop@chubbfs.nl

T: 088 - 112 40 40

 

Finance

Papendorpseweg 83, 3528 BJ Utrecht

Postbus 2896, 3500 GW Utrecht




Debiteuren:

E: debiteuren@chubbfs.nl

T: 088 - 112 40 70 (algemeen)
T: 088 - 112 49 00 (facturen)


 


Crediteuren:

E: crediteuren@chubbfs.nl

T: 088 - 112 40 60

 

Contactformulier:

(*)verplichte velden

Neem contact op

Heeft u nog vragen?
Neem contact op: